مجله مد فشن, نکاتی که باید بدانیم

میدونی مولر چیه ؟

متد مولر توسط مایکل مولر در آلمان طراحی شده. اون شرکت مد و لباس خود را با (نام مولر و پسران) در سال 1891 تآسیس کرد و متد او انقلابی در رسم الگو بود. الگو های او بسیار بدون نقص و عالی بودند. در دهه 60 میلادی او بزرگترین مدرسه طراحی و دوخت در آلمان را تأسیس کرد.

این آقا کتاب های زیادی با موضوع طراحی و دوخت داره  و اونقدر معروف و کار درست بود که در جنگ جهانی و مشکلات اقتصادی با مشکل خاصی مواجه نشد.

این الگویی که در زیر میبینید توسط خود آقای مایکل مولر طراحی شده!!!!

بگذریم… دستشون درد نکنه واقعا متد عالی برای نژاد آریایی هاست. و در حال حاضر در دانشگاه های ما و مدارس سطح بالا در کل کشور تدریس میشه. چون بیشتر از بقیه متد ها بدون عیب و خوبه. تن خور عالی و تمیز این متد باعث شده شماره یک متد ها باشه. ما در این سایت هیچ تغییری در متد مولر و فرمول های اون ندادیم و جسارت نکردیم دست تو کار این استاد ببریم و متد های من در آوری و ترکیبی تولید کنیم. فقط ترتیب رسم الگو در آموزش ما تغییر کرده که سریعتر الگو را رسم کنیم.

راستی اگر دوست داشتی میتونی از الگو های آماده ستاره طلایی هم استفاده کنی!ماهم اگلوهارو باتوجه به سایز های استاندارد کشیدیم و اماده کردیم تا شما خیاط های عزیز تو زمانتون صرفه جویی بشه.

 

 

 

 

5 دیدگاه در “میدونی مولر چیه ؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *