مجله مد فشن

“شکل بدن شما کدام است؟ 7 شکل مختلف بدن

فرم بدن شما کدام است؟ 7 شکل بدن متفاوت که هر خانمی باید بداند!

اگر شما فردی هستید که هر بار که هنگام خرید ویترین چیزی جدید می بینید، بسیار هوشیار می شوید و سعی می کنید بفهمید آیا بدن شما قرار است در آن لباس خوش فرم باشد یا نه، شما تنها نیستید. چندین زن در سرتاسر دنیا در تلاش هستند تا بفهمند فرم واقعی بدنشان چیست و چه چیزی از نظر لباس، کفش و روش‌هایی برای استایل دادن برای آن‌ها بهتر است. اگر شما نیز یکی از ما هستید، این راهنما به اکثر سوالات شما در یک مرحله پاسخ می دهد.

انواع شکل‌های بدن

1_اندام مستطیلی

اگر فکر می‌کنید که دور کمر کاملاً مشخصی ندارید و اندازه‌های تقریباً مشابهی را با بدنتان در سینه، باسن و کمر نشان می‌دهید، می‌توانید بگویید که شکل صافی دارید. همچنین که در بین سوپرمدل ها بسیار محبوب است، این یکی از فرم های بدن است که نشان می دهد مجموعه ای از لباس ها برای شما عالی به نظر می رسد.

 

به دنبال لباس هایی باشید که ویژگی های شما را برجسته می کند، مثلاً پیراهن چین دار، با یک کمربند عالی برای برجسته کردن کمر. رنگ‌های زنده، برش‌ها و لایه‌های منحصربه‌فرد برای شما  مناسب هستند. هرگز به سراغ چیزی نروید که در کل ظاهری بسیار بی شکل می دهد، مانند تی شرت های گشاد با شلوارهای گشاد.

2_ اندام ورزشی

فرم بدن ورزشکار اساساً اندامی خوش فرم و متناسب است که مردم آن را جذاب‌تر و محبوب‌تر می‌دانند. اگر بدنی عضلانی، ساق پا و ران های خوش فرم و بازوهایی که ارزش به رخ کشیدن دارند، می توانید بگویید که اندامی ورزشی دارید. معمولاً زنان با هیکل ورزشی در مقایسه با زنان دیگر شانه‌های پهن‌تر، گردن‌های بلندتر و شکم‌های صاف‌تری دارند.

برای یک زن خوش اندام چه چیزی بهتر از نشان دادن بهترین ویژگی ها. شلوار کوتاه، دامن و کت و شلوار بپوشید تا پاهایتان را برجسته کنید. یقه قایق یا یقه لاک پشت و پاشنه بپوشید تا بهترین قد و هیکل خود را به رخ بکشید.برشهای زیاد برای شما مناسب نیست، تاپ اسپاگتی یا تاپ تاپ که شانه های شما بیش از حد پهن به نظر می رسد مناسب نیستند.

3_ اندام گلابی

شکل وقتی باسن شما در مقایسه با سینه بزرگ‌تر است، می‌توانید بگویید که شکل گلابی‌ای شکل دارید. همچنین به عنوان مثلث شناخته می شود، این فرم بدن عالی برای زمانی است که می خواهید آن منحنی ها را به رخ بکشید. فقط کمی روی لباس مناسب تمرکز کنید و می توانید جذاب و عالی به نظر برسید.

روی لباس‌هایی تمرکز کنید که شانه‌های شما را پهن‌تر نشان می‌دهند، مانند یقه‌های قایقی و یقه‌های حرکتی. می توانید از لوازم جانبی برای برجسته کردن بیشتر ظاهر خود استفاده کنید.سعی کنید از هر چیزی با شعله‌های زیاد یا خیلی پهن در پایین اجتناب کنید.

4_ اندام ساعت شنی

اگر شما همچین شکلی دارید، نمی‌توانیم به شما حسادت کنیم. هم سینه و هم باسن بسیار متعادل و متناسب هستند. شما به راحتی می توانید با بهترین انتخاب لباس، هیکل فوق العاده رشک برانگیز خود را به رخ بکشید.

لباس‌های خوش‌پوش، مانند شومیز و دامن بپوشید. از کمربندها برای برجسته کردن کمر خود استفاده کنید و ظاهر را با بهترین ژاکت ها مهر و موم کنید. اساساً، هر چیزی که به خوبی تنظیم شده باشد برای شما کار می کند. از رفتن به دنبال لباس‌های بی‌شکل که می‌تواند تمام زرق و برق ساعت شنی شما را بدزدد، خودداری کنید.

5_ اندام قاشقی

شکل بدن قاشق شبیه به شکل گلابی است زیرا باسن پهن‌تر و سینه‌ای باریک‌تر دارد. با این حال، شکل بدن قاشق بسیار روان تر است و شبیه عدد 8 انگایسی است.

برای لباس‌های با رنگ روشن‌تر برای بالاتنه‌ها و لباس‌های سنگین‌تر برای لباس‌های پایین انتخاب شود. می‌توانید با اکسسوری‌های مناسب، استایل مناسب تاپ‌ها و پیراهن‌ها و غیره، توجه را به قسمت بالایی بدن خود منحرف کنید. نباید به سراغ کتانی‌های خیلی لاغر یا باریک بروید، همچنین نباید دامن‌ها و لباس‌هایی با کتانی‌های گشاد را انتخاب کنید.

6_ اندام سیبی

شکل عقب بدن گلابی شکل، شکل سیبی نامیده می شود. این زمانی است که سینه شما در مقایسه با باسن بزرگتر است. کمر چندان مشخص نیست و پاها در مقایسه باریک تر هستند. تنها چیزی که نیاز دارید بهترین انتخاب لباس برای برجسته کردن بهترین ویژگی های شما است.

 

لباس هایی با بافت نرم تر، لباس های مناسب و لباس های حریر بپوشید. سعی نکنید از شلوار جین تنگ یا لباس های خیلی تنگ که جزئیات تقریباً ناچیز دارند، اجتناب کنید.

 

7_ اندام مثلثی

مثلث یک شکل بدن است که به آن شکل الماس معکوس نیز گفته می شود، که توسط خود سوپرمدل نائومی کمپبل بسیار مورد توجه قرار گرفته است. اگر نیم تنه ای پهن و باسنی باریک به همراه پاهای باریک دارید، می توانید بگویید که اندام مثلثی دارید.

 

اگر می خواهید اندام خود را به رخ بکشید،   دامن ها باید انتخاب نهایی شما باشد. کمربندها میتواند بسیار موثر باشد. از لباس‌هایی که می‌توانند باعث می‌شوند کمر کمتر مشخص‌تر شما جذاب‌تر به نظر برسد، مانند پایین‌های بی‌شکل، دوری کنید.

منبع سایت انگلیسی:blog.mirraw

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *