بیوگرافی زیبا خویینی و درباره ی آکادمی ستاره طلایی

مدرس خیاطی، آزمونگر فنی و حرفه ای و مدیر آموزشگاه خیاطی ستاره طلایی

من زیبا خویینی هستم مدرس خیاطی، آزمونگر فنی و حرفه ای و مدیر آموزشگاه خیاطی ستاره طلایی.مجموعه  من دارای ۴۰ سال سابقه فعالیت در زمینه آموزش طراحی و دوخت لباس است . من از سن ۱۵ سالگی به این حوزه وارد شدم و قریب ۲۴ سال به تنهایی در زمینه خیاطی کارکردم.برای بدست آوردن موقعیت الان سختی های زیادی کشیدم و پستی و بلندی زیادی رو از سر گذروندم و تجربه زیادی کسب کردم.دلم میخواد براتون از سختی ها و تجربه هام بگم.

به دلیل علاقه پدرم به کشاورزی به شهریار اومدیم و تا الان همین جا ساکن هستیم.سال53بود و من 15 سالم بود، یه همسایه داشتیم که دخترش خیاطی بلد بود، منم چون عاشق خیاطی بودم ازش خواستم تا به من هم خیاطی یاد بده. اوایل فقط برای خانوادم و خودم لباس میدوختم.کمی که گذشت برای دیگران لباس دوختم. اولیل لباسی که دوختم و دست مزد گرفتم رو پوش مدرسه بود.مدتی با چرخ جهیزیم خیاطی میکردم کم کم کار خیاطیم به صورت خیلی جدی شروع شد. چرخ خیاطی جهیزیم رو فروختم و یه چرخ با امکانات بهتر تهیه کردم. تو خونه کار میکردم چون اون زمان هنوز اونقدر همه چیز به گستردگی الان نبود و جمعیت هم کمتر بود. کم کم بچه ها به دنیا اومدن.اول دخترم سمیه و بعد هم پسرم محمد رو خدا به ما هدیه کرد. به خاطر این که بچه کوچیک داشتم و میخواستم ادامه تحصیل بدم خیاطی رو تو خونه انجام  میدادم.

درسم رو ادامه دادم، دیپلم رو گرفتم و تو رشته طراحی دوخت رفتم دانشگاه و تلاش کردم خودم رو به بالاترین در آموزش ارتقا دادم وبعد تصمیم گرفتم آموزشگاه بزنم. الان هم 30 ساله که کار خیاطی و اموزش خیاطی روبه صورت حضوری و مجازی انجام میدم.  عضو انجمن طراحان لباس غرب استان تهران هستم وآزمونگر فنی حرفه ای.در این سال ها بیش از 3هزار هنرجو داشتم .تمام تلاشم رو میکنم که بهترین آموزشهارو هنرجویان حضوری و مجازی آموزش بدم.