دوره آموزشی مجازی صفر تا صد خیاطی هم مهارت، هم کسب درآمد

⬇️ برای مشاوره رایگان اطلاعاتت رو وارد کن ⬇️

دوره های جامع کسب در آمد از خیاطی

دوره رویش (نازک دوز)

اولین دوره آموزش خیاطی دوره رویش نازکدوزی است. آموزش های ما به روش مولر میباشد.دوره ای که ابتدایی ترین چیز ها  در خیاطی از صفر تا صد به یک هنر جو آموزش داده میشود.هنرآموز در ابتدا را0 آموزش خیاطی باید با انواع ابزار ها و وسایل خیاطی آشنایی کامل پیدا کند ونحوه بکار گیری انها را بلد باشد.هر آموزشی که نیاز باشد یه فرد برای شروع خیاطی بداند از صفر به طور کامل در 3ترم مجزا آموزش داده شده است. 

دوره بانو (ضخیم دوز)

دوره بانو(دوره تخصصی ضخیم دوزیزنانه برای هنرجویانی بوده که دوره رویش را گذرانده و تا حدی در هنر خیاطی سابقه و تجربه دارند. در دوره آموزشی بانو، هنرجو بعد از شناخت الگو به صورت تخصصی طرز دوخت لباس‌های ضخیم را یاد می‌گیرد. با شرکت در دوره بانو، هنرجو قادر خواهد بود برای خود و دیگران لباس‌هایی چون پالتو، پانج، کت و شنل و…دوخته و از این راه کسب درآمد کند.

دوره ارکیده (شلوار دوز)

هنرجویانی که دوره رویش (مبتدی) را گذرانده‌اند و یا مسلط به الگوسازی و دوخت می‌باشند می‌توانند در این دوره یعنی دوره  ارکیده (شلوار دوز زنانه) شرکت نمایند. آموزش خیاطی شلوار شامل آموزش رسم الگوی انواع شلوار (شلوار رسمی ، تنگ، کش و …) و انواع جیب می‌باشد. علاوه بر الگوسازی، دوخت و برش کلیه شلوارها در سایزهای مختلف و به طور کامل آموزش داده می‌شود.

چرا دوره آموزشی ما شمارو به درآمد میرسونه؟

تسلط مهارتی دوخت انواع پوشاک

بعد از گذروندن آموزش خیاطی میتونید هر مدلی که خواستید رو برای خودتون و خانوادتون بدوزید.

امکان کسب درآمد خانگی

نیاز ندارید برای کار کردن جایی برید و از رفت آمد خسته نمیشید،میتونید توی خونه خودتون رو با چرخ خیاطی و اتوی معمولی شروع کنیدوبه درآمد برسید.

دریافت مدرک سازمان فنی و حرفه‌ای

با گذروندن دوره های آموزشی ما میتونید از سازمان فنی و حرفه ای مدرک معتبر دریافت کنیدومدرک فنی حرفه ای قابل ترجمه در اکثر کشورهای دنیاست.

نمونه لباس هنرجوهای دوره

رضایت هنرجویان

اطلاعات تماس و آدرس

آدرس آموزشگاه

تهران - شهریار - خیابان ولی عصر میدان امام - خیابان انقلاب روبه روی بانک سینا ساختمان شباهنگ طبقه 4

تلفن آموزشگاه

021-65256208