الگوهای آماده خیاطی مردانه

تمامی الگوهای زیر رایگان در اختیار شما هنرجویان عزیز قرار گرفته است

الگوی پیراهن مردانه کمر کرستی

580,000 تومان

الگوی پیراهن مردانه کلاسیک

280,000 تومان

الگوی شلوار مردانه

870,000 تومان

الگوی بدون ساسون مردانه

280,000 تومان

الگوی آماده لباس کودک

880,000 تومان

الگو های خیاطی مردانه

هنگامی که شما در حال برنامه ریزی برای دوخت لباس جدید هستید، یکی از اولین مراحل این است که تصمیم بگیرید الگوساده خیاطی بکشید و بعد مدل دلخواه خود را پیاده کنید.الگوهای مختلفی در زمینه خیاطی  معرفی و استفاده میشود. هر خیاطی با متدی که از اول با آن خیاطی را آموزش دیده کار میکند. اما صرفا به این معنا نیست که این متد بهترین متد باشد. متدهای مختلفی در خیاطی وجود دارد که هر کدام ایراداتی دارند و همچنین حسن هایی دارند. متدگرلاوین، متد متریک، متد ترک، متد ایتالیایی، متد فرانسوی، متد مولر و…. در دنیا معرفی شدند. خیاطان در سراسر دنیا با یکی از این متد های کار میکنند و گاهی هم دوتا از متد ها را تلفیق میکنند،تا خروجی کار بهتری داشته باشند. دقیق ترین و بهترین و جدیدترین متد در سراسر دنیا متد آلمانی مولر است. در ادامه راجع به نحوه ترسیم الگو، الگو ساز،معرفی الگو ها آماده، مزایای الگوهای آماده صحبت خواهیم کرد. با ما همراه باشید.

سوالات متداول

موارد مهمی که ممکن است دغدغه‌ی شما هم باشد.

در این دوره بیس اولیه لباس های بچگانه در ۱۱سایز از سایز ۲۵ تا ۷۰ به شما آموزش داده شده که با استفاده از این الگوها میتوانید لباس های متفاوتی برای کودکان خود بدوزید.

در چند ویدیو آموزشی نحوه استفاده از الگوهای آماده را به شما آموزش داده ایم.

مجموعه الگوهای آماده به صورت فیزیکی برای شما ارسال میشود و ویدیوهای آموزشی استفاده از آنها به صورت آنلاین در اختیارتان قرار می‌گیرد.

سبد خرید
ورود

هنوز حساب کاربری ندارید؟

021-65256208